Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü (Sponsor Bağlantılar)


    
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Emniyet Müdürlüğü Logo
Emniyet İsmi:   Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü
Telefon Numarası:   0212 417 67 13 - 0212 417 67 14
Faks:   0212 417 67 17
Adres:   Çukurçeşme Caddesi, Necipbey Sokak, No:1
İlçe:   Gaziosmanpaşa
İl:   İstanbul
Web Sitesi:   http://www.iem.gov.tr/iem/index.php?menu_id=21&birim_id=27
Reklam:  
Online Randevu:   Emniyet Müdürlüğü 'ne Online Randevu Al
Pasaport İşlemleri:   http://www.epasaport.gov.tr

Emniyet Hakkında Diğer Bilgiler

Emniyet Müdürlüğü Hakkında Yorumlar

(8 Yorum)

 1. hüseyin diyor ki:

  her gün tolu ben ehliyetsizmigezeyim


 2. hüseyin diyor ki:

  güzel


 3. vahap diyor ki:

  slm ya yaw ehliyet almak bi dert oldu almamak bi dert bi turlu boş randevu bulamıyoruz bu hep böylemi surecek acaba merak ediyorum mesela ben sultan gazide oturuyorum burdan başvursam olmuyor ama burda hep randevular boş gop çok yoğun acil ehliyet lazım bana iş yerindekiler araba almış ama suremiyorum servisi çekemeyorum nasıl olacak daha kaç ay beklicez acaaba çok yoğun olduğu için çevre ilçelere dağıtılsa olmuyormu acaba mesela ben sultangazide ikamet ediyiyorum burdan başvursam :(


 4. Naim diyor ki:

  merhaba ben gopdan bi ehliyet alalım dedik aldıma alacagıma ğişman oldum 2 aydır dosyalar elimde kaldı şimdi saglık raporu sabıka kaydı tekrardan masraf edicem..hani yetkili arkadaşlar sizlere sölüyorum başka ilçelerde boş bizim gop tıka basa dolu allah için bizlere bi yardımcı olun..bizde bakalım işimize güçümüze yardımlarınızı bekliyoruz tşkrler.


 5. Olcay kurt diyor ki:

  Selamun ALeyküm Kardeşlerimm.. Ben sabaha Kadar Oturdum SürekLi Randevu sayfasını Yeniledim Boşalır diye sabaha kadar uğraştımm ve randevu aldım tamm 09:15 geçe yer buldum sizde bu saatler arasında almaya çalışın.


 6. memmet diyor ki:

  ya uğraşıyoruz randevu almıyoruz . neden


 7. servet bilge bayındır diyor ki:

  araba aldım satışını da aldım ruhsat değişikliği için maltepe emniyetine gittim ama randevüsüz çalışmıyoruz dedi devlet kurumu! içeri baktım bir tane memur sıradaki (randevulu!) onlarca vatandaşı bekletiyor vatandaş gerilmiş, herkes memura bağırıyor, içimden acaba her yıl binlerce personel alan kurum bu değilmi dedim. neyse geçtim internet başına randevu almaya çalıştım randevu alınmıyor. randevu alınacak sistemleri çalışmıyor. en ciddi olması gereken kurum neden bu kadar ciddiyetsiz ilgili makamlara şikayet ediyorum.


 8. sıdıka diyor ki:

  Merhaba, benim isteğim polislerin mahallelerden ve özellikle sokak aralarına daha çok denetim yapması gerekir. Çünkü insanlar en ufak olayı bile büyütebiliyorlar. Örneğin trafikte ve mahalle arasında ki küçük bir sorun yüzünden olay çok daha büyüyebiliyor. Gaziosmanpaşa da Mimar sinan caddesi, Erhan Çavuşoğşu caddesi, poligon gibi geniş caddelerin ve ara sokakların özellikle de gece polis denetimleri sıklaşması gerek. Teşekkürler.


Emniyet Müdürlüğü Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Emniyet Randevu Al - Emniyet Müdürlüğüne Ehliyet, Pasaport Randevu Alma Sistemi