Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü (Sponsor Bağlantılar)


    
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Emniyet Müdürlüğü Logo
Emniyet İsmi:   Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü
Telefon Numarası:   0212 295 28 28 - 0212 295 28 31
Faks:   0212 295 28 30
Adres:   İmrahor Caddesi Üzeri.
İlçe:   Kağıthane
İl:   İstanbul
Web Sitesi:   http://www.iem.gov.tr/iem/index.php?menu_id=21&birim_id=30
Reklam:  
Online Randevu:   Emniyet Müdürlüğü 'ne Online Randevu Al
Pasaport İşlemleri:   http://www.epasaport.gov.tr

Emniyet Hakkında Diğer Bilgiler

Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü adresi, harita kroki, telefon numarası, online randevu, ehliyet randevu, pasaport işlemleri , sürücü belgesi randevusu, iletişim bilgileri, yorumlar ve diğer bilgiler

Kağıthane Emniyet Müdürlüğüne; Kağıthane, İmrahor Caddesi bu adresten gidebilir, 0212 295 28 28 bu numaradan ulaşabilir, emniyet müdürlüğü için buradan online randevu alabilirsiniz. Emniyetin haritasına bakmak için Haritada Göster ‘e tıklayınız.

Kategori: Ehliyet Randevu, İstanbul Emniyet Müdürlükleri, Pasaport Randevu

« | << önceki-sonraki >> | »

Emniyet Müdürlüğü Hakkında Yorumlar

(4 Yorum)

 1. sedar aydın diyor ki:

  iyi günler ben ehliyet için randevu alamıyorum online randevu saat kaç da güncellleniyor bilgi verirseniz sevinirim iyi çalışmalar.


 2. Ünal Baykal diyor ki:

  Sayın Yetkili,

  02.04.2011 Cumartesi günü saat 17:00’de arabamı Çeliktepe’de boş bir alana park edip 15 dakikalık küçük market alışverişimden sonra döndüğümde arabamın yerinde olmadığını gördüm. Trafik Çekici ekibi tarafından çekilen arabamı park ettikleri yere (Kağıthane Mavi Su Otoparkı) gittiğimde ilgili polis memuru ile görüştüm. ‘’Bildiğiniz yere şikayet edin’’ gibi kaba bir karşılık aldım, çok üzüldüm.

  Arabamı koyduğum yer yol kenarı yada hastane-inşaat-okul- park yeri vs önü değildi, başka bir arabanın çıkmasına engel teşkil etmemekteydi. Ayrıca buraya park edilmeyeceğine dair herhangi bir işaret, levha, yazı yoktu. Özel bir alan olduğu da yazılı değildi. Girişte turnike yada bir görevli bulunmamaktaydı. Ayrıca aynı yerde 17 araba park halinde idi. Bir vatandaş olarak oraya park edilmeyeceğini nasıl bilebilirdim, anlamakta güçlük çekiyorum.
  Buna rağmen arabamı çeken Trafik Görevlisi önce orası TIR kamyon yolu diye yanıt verdi. Yanıt doğru değildi, çünkü orası yol değildi. Minibüs durağı dedi; durak bu alanın dışında 40 m ileride idi. Özel alan yeri dedi, ancak herhangi bir levha yazı işaret yoktu. ‘’Girilmez, özel alandır yada arabanız çekilir’’ yazısı koyarak vatandaşın uyarılması gerekmezmiydi? Bu düşüncesiz hareket nedeniyle trafik görevlileri gereksiz yere meşgul edilmekte, vatandaşın arabası haksız yere çekilmekte ve gene haksız yere vatandaş suçlu durumuna düşürülüp para cezası kesilmektedir. Bir tek levha bile benim içeriye girmeme engel olurdu inanın. Ama hiçbir işaret yada yazı yoktu. Levha yada yazı koymayan kişi yada kurum asıl sizleri ve bizleri ve Trafiği uğraştırdığı, yorduğu ve hatta gereksiz yere sıkıntıya soktuğu, para cezası ödememize sebep verdiği için suçlu değil midir?

  Bildiğiniz üzere aynı bölgede yol kenarında park yasağı (hatta durmak yasaktır işareti) olan yerlere park etmiş bulunan kesinlikle yol kenarını ihlal eden diğer arabalar dururken trafiği kesinlikle aksatmayan ve uyarı işareti yada yazı bulunmayan yere park eden bizim gibi vatandaşların cezalandırılması ve suçlanmasının ve onlara sıkıntı verilmesinin yanlışlığını eminim siz de takdir edersiniz.

  Konunun değerlendirilerek, girişinde hiçbir uyarıcı levha bulunmayan sözkonusu boş alandan araba çeken ekibe, bizlere ifade ettikleri gerekçelerin kesinlikle doğru ve ikna edici olmadığını ve ayrıca bizleri cezalandırarak haksızlığa neden olduklarının iletilmesini arz ederim.

  Saygılarımla,

  Ünal Baykal (55)
  (Makina Yüksek Mühendisi, Öğretmen)
  0533 955 38 11
  unal.baykal@ece.com

  Arabamı çektiren Polis Memuru: Ahmet (soyadını vermedi). Çekici sürücüsünün adı Cengiz. Kağıthane İlçe Emniyet Md’lüğü Trafik Şb.

  Park edilen yer: Çeliktepe girişi Sultanahmet Köftecisi karşısındaki boş alan.

  Arabamın Plaka No: 34 GV 7862


 3. MERT TOPEL diyor ki:

  Ruhsat işlemleri için Kadıköy trafik şubesinden online randevu almaya imkan yok. Sadece bir günlük opsiyon veriliyor ve o da daima dolu.. İşlerimiz yarım kaldı. Bu sistemden mağdur haldeyiz, lütfen ihtiyaca cevap verebilecek şekilde iyileştirme yapın. Ruhsat almak için emniyetten başka gidilecek bir merci yok, çaresiziz.


 4. Sevil diyor ki:

  Neden ehliyet randevuları sürekli dolu!
  Randevu alamıyorum…..


Emniyet Müdürlüğü Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Emniyet Randevu Al - Emniyet Müdürlüğüne Ehliyet, Pasaport Randevu Alma Sistemi