Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü (Sponsor Bağlantılar)


    
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Emniyet Müdürlüğü Logo
Emniyet İsmi:   Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü
Telefon Numarası:   0216 458 52 00
Faks:   0216 305 60 07
Adres:   Bağdat Caddesi, No:102
İlçe:   Maltepe
İl:   İstanbul
Web Sitesi:   http://www.iem.gov.tr/iem/index.php?menu_id=21&birim_id=33
Reklam:  
Online Randevu:   Emniyet Müdürlüğü 'ne Online Randevu Al
Pasaport İşlemleri:   http://www.epasaport.gov.tr

Emniyet Müdürlüğü Hakkında Yorumlar

(11 Yorum)

 1. cemil sağlam diyor ki:

  telefona bakacak kımse yokmu…


 2. ibrahim aygün diyor ki:

  yaklaşık 20 gündür plakamı alımı için randevu talebinde bulunmak istiyorum.Fakat sürekli olarak sistem dolu olarak gözüküyor.Verilen resmi süre dolmak üzere.Ne yapmamız gerekyor.


 3. mehmet ata çiftçi diyor ki:

  sayın yetkililer bahçelievlerde kurulu bulunan sürücü kursundan kızım b sınıfı ehliyet aldı.bu arada beyoğlu emniyet müdürlüğüne yakın oturduğumuz için yetkililere telefonla sorarak beyoğlu trafikten randevü aldım.kızım belgelerini teslim aldılar ancak bahçelievlerdeki kurstan ehliyet almış olduğumuz için ehliyeti tanzim etmemiş ve (kızım teslim almaya bir hafta sonra gittiğinde)bahçelievlere gitmemiz gerektiğini söylediler.İSTANBULUN NERESİNDEN ALINIRSA ALINSIN YENİ SÜRÜCÜ BELGESİNİN İSTANBULDAKİ İNSANLARIN EVİNE,İŞİNE YAKIN YERDEN ALAMAMASININ MANTIĞI YOĞUNLUĞUN,BİRİKİMİN BELLİ BİRİMLERE YIĞILMA OLMAMASI İSE DE E-RANDEVÜ İLE ZATEN KOTA KONULDUĞUNDAN İNSANLARIN MAĞDURİYETİN GİDERİLMESİ İÇİN GEREKLİ DÜZENLEME VE SERBESTİNİN SAĞLANMASI DİLEKLERİMLE.(EDİRNEDEN ALANA,YALOVADAN ALANA VERİLMEMESİNİ ANLIYORUM AMA BAHÇELİEVLER İSTANBUL İLİ,BEYOĞLU DA İSTANBUL İLİ BÜYÜKŞEHİR SINIRLARI ŞEKLİNDE ANLAŞILIR İSE SEVİNİRİM.KOLAY KILALIM.ZORLAŞTIRMAYALIM.BAHÇELİEVLERDEN HİÇ RANDEVU BULAMAMAKTAYIM.SAYGILAR)


 4. burçin seçgin diyor ki:

  hiç bir zaman buradan (maltepe emniyetten bahsediyorum)bilgisayardan randevu günü alamazssınız mutlaka binada tanıdığınız biri olmalı..hep dolu hep dolu ….dolu da oraya gidince tanıdıklar nasıl alıyorlar…


 5. ışıl okur diyor ki:

  günlerdir gece gündüz randevu almaya çalışıyorum .sistemi hiç beyenmedim!!!


 6. ESEN diyor ki:

  butun bir gun boyunca denedim 29 Temmuz randevusu dolu diyor. baska tarih secmekte mumkun degil. bu sistemde cok aksaklıklar var keske daha organize olarak gecilseydi bu sisteme.


 7. TOLGA diyor ki:

  ruhsatımı değişmem için 10 günüm var, 5 gündür randevu için bilgisayar başındayım, randevu saatleri 8:30 ile 10:00 arsında herhangi bir zaman açılıyormuş, 1 gün denk geldim açılmasıyla kapanması bir oldu randevu alamadım, telefonlada randevu alınmıyormuş sistem çok kötü acil çözüm bulurmusunuz, nasıl bir randevu sistemidir bu…


 8. murat Yılmaz diyor ki:

  sayın yetkililer lütfen sisteminizle bir ilgilenin şikayetleri dikkate alın,göreviniz sorun çözmek olmalı,internet randevu sisteminiz kesinlikle aksak ve bu konuda hiç birşey yapmayı düşünmüyorsunuz sanırım ,çözümsüzlük en iyi çözümmü yoksa sizler için lütfen ilgili olun ve vatandaşa yardımcı olun,


 9. mithat diyor ki:

  Ümraniye tescil şubeden randevu alamıyorum..Her bilgisayara baktığımda randevu sistemi dolu gözüküyor.. Lütfen bir alternatif..


 10. hasan diyor ki:

  bir randaevu almak bukarmı zor ya sınavı geçmek ıcın ugras gec bırde gel haftalardır almak ıcın bekle randevu


 11. S.Okan diyor ki:

  Randevu aldim, o anda site kilitlendi, yazdiramadim, alanadim dusundum, tekrar girdim, eski randu iptal etmek lazim yazi cikti, aldim demek ama yazdiramiyorum onu, neden bu kadar dusunceli site yapimi? Neden tekrar yazdiramiyoruz bir yerde?


Emniyet Müdürlüğü Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Emniyet Randevu Al - Emniyet Müdürlüğüne Ehliyet, Pasaport Randevu Alma Sistemi